top of page

Ciało-świadomy Proces Transformacji

Droga kobieto, zapraszam Cię do wspólnej podróży, stworzonej z myślą o kobietach takich jak Ty , które pragną odważnie kroczyć przez życie - z podniesioną głową i kochającym sercem, o kobietach z sercem Wojowniczki.

Image by Allef Vinicius

Zapraszam Cie na indywidualne ciało-świadome spotkania, podczas których będę Ci towarzyszyć w odkrywaniu i ucieleśnianiu

Twojej wersji Wojowniczki.

Ucieleśnij swoje moce i wzmocnij granice

Ciało-świadome sesje pomogą Ci uwolnić się od strategii, które już Ci nie służą - strategie zadowalaczki, dobrej dziewczynki, zbyt samowystarczającej bohaterki, czy zmęczonej ciągłą walką aktywistki. W mojej własnej historii dotknęłam każdej z tych strategii, rozumiem ich mechanizmy i konsekwencje. Wiem, że do pewnego momentu, świetnie mi służyły, ale długoterminowo oddalały mnie od życia w pełni swojej autentyczności. Rozumiem doskonale rozterkę, pomiędzy zadbaniem o własne potrzeby i strachem przed wyrażaniem ich do świata. W trakcie pracy indywidualnej przyjrzymy się tym obszarom w Twoim życiu z uważnością, odwagą i empatią.

W bezpiecznej przestrzeni

Podczas naszej wspólnej pracy, będę Cię zachęcać do poszerzania swojej strefy komfortu, wzmacniania odwagi i rozwoju poprzez samopoznanie. Pracujemy na Twoich zasadach i Twoich celach. A ja, z uważnością i całym swoim doświadczeniem będę towarzyszyć Ci i wspierać Cię w tej podróży. Wspólnie dotkniemy Twoich pragnień i marzeń, będziemy uwalniać przekonania i bariery, które już Ci nie służą i które będziesz gotowa odpuścić. Skupimy się na pielęgnowaniu tej wersji Ciebie, która będzie pragnęła się wybudzić, po to, abyś mogła z uwagą kroczyć przez życie.

Holistyczne podejście do rozwoju

W trakcie spotkań korzystam z różnych nurtów - np. praktyk embodiment, wizualizacji, ruchu, tańca, praktyki authentic relating, podejścia skoncentrowane na rozwiązaniach, psychoedukacji z elementami duchowości i szamanizmu.

Z naciskiem na Ciałoświadomą pracę.

Twoja Ciało-świadoma praca emanuje na zewnątrz poza sesjami

Praca, którą wspólnie wykonujemy wykracza daleko poza ramy naszych indywidualnych spotkań.

Jak tylko rozpoczniesz podróż ku zmianie i swoją przygodę do sampoznania i wzmocnienia, zaczniesz dostrzegać pozytywne zmiany w wielu sferach Twojego życia. Twoje relacje zaczną ewoluować, dzięki osadzeniu w zaufaniu do wyrażania swoich potrzeb i granic. Twoje poczucie własnej wartości rozkwitnie, odzwierciedlając piękno i siłę, które w tobie mieszkają. Co najważniejsze, sama zaczniesz dostrzegać siebie jako kochającą kobietę mocy, która obejmuje swoją kobiecość z niezachwianą dumą, odwagą i miłością.

Czy czujesz gotowość do ucieleśnienia Wojowniczki?

Zapraszam Cię już dziś, abyś zrobiła pierwszy krok ku zmianie.

Ucieleśnij Wojowniczkę - połącz się ze swoją autentycznością, zacznij wyrażać się z odwagą, stawiać granice, które będą Ci służyć i buduj autentyczne relacje oparte na wzajemności.

bottom of page