top of page

WSPÓŁPRACA

Let's get authentic!

Praktyka
Authentic Relating

Authentic Relating to praktyka budowania relacji pozostając w zgodzie z samym sobą. Na jednym poziomie łączymy się z tym co prawdziwe i żywe w nas - jak się mam, co czuję, czego potrzebuję.
Na innym zapraszamy to co prawdziwe w innych. Na tych dwóch filarach powstają najpiękniejsze i najmocniejsze Autentyczne Relacje.

W trakcie praktyki dowiesz się jak zaprosić autentyczność do relacji - tych codziennych, romantycznych, biznesowych, a także tych ze sobą - wszystkich. Relacje z innymi odzwierciedlają nasze relacje ze sobą.

Warsztaty wywołują dużo śmiechu, relaksują,

ale też wybudzają empatię, uczą autentycznej

komunikacji i pozwalają na głębsze odkrywanie

samych siebie oraz innych.

Ecstatic Dance
"Taniec Wolności"

Ecstatic Dance "Taniec Wolności" to Świadomy Taniec Intuicyjny. Wszyscy jesteśmy Tancerzami. Jesteśmy równi. Każdy z nas jest wyjątkowy.  Doświadczenie nie jest wymagane. Nie ma „kroków”, nie można tego robić źle. 

W trakcie tańca wchodzisz w unię serca, duszy i ciała. Twoje ciało znajduje przestrzeń do wyrażania tego, co Tobie żywe TU I TERAZ. Będzie Ci w tej podróży towarzyszyć specjalnie do tego przygotowana muzyka – międzykulturowe, międzykontynentalne i międzygatunkowe rytmy przeplatające się z uzdrawiającymi dźwiękami grzechotek, misy tybetańskiej i bębna szamańskiego.

Sprawdź najbliższe wydarzenia
Ecstatic Dance ->
Edit-5_edited.jpg

Sesje 1 na 1

Zapraszam na sesje indywidualne, podczas których poznasz lepiej siebie, swoje strategie działania w relacjach (także tych ze sobą). A co najważniejsze poczujesz MOC w wyrażaniu siebie!

bottom of page