top of page

czw., 21 wrz

|

krąg online

Ciałoświadome Medytacje. Powrót do siebie

Ciałoświadome Medytacje - to godzina spokoju i powrotu do siebie. Pozostaw codzienne zmartwienia, połącz się ze swoją duszą i doświadcz otulającej mocy oddechu. Przyjdź na wspólny krąg, by znaleźć równowagę w pędzącym świecie i połączyć się z własną wspaniałością, wzmacniając swoją ciałoświadomość.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Ciałoświadome Medytacje. Powrót do siebie
Ciałoświadome Medytacje. Powrót do siebie

Czas i lokalizacja

21 wrz 2023, 20:00 – 21:00

krąg online

O wydarzeniu

Ciałoświadome Medytacje to spotaknie w wirtualnym kręgu, w którym zasiadamy do wspólnej MEDYTACJI, którą dla Ciebie poprowadzę.

W tym miesiącu, zaproszę Cię do Powrotu do siebie, do tego abyś przypomniał.a sobie kim jesteś - bez etykietek, oczekiwań, wymagań, i znoju.

W gonitwie codzienności zapętlamy się w zadaniach, wyzwaniach, przetrwaniu. Zapominamy o oddechu i zatrzymaniu się. Zapominamy o tym co ważne. Zapominamy o sobie. Odzielamy się od swojego ciała, jego mądrości, od intuicji. Z dnia na dzień przyzwyczajamy się do pędu, zapominamy o sobie. 

Chcę Cię zaprosić, abyś w trakcie tego godzinnego spotkania postarał.a sie to wszystko odłożyć na bok, połączył.a się z przestrzenia Własnego Serca, z Twoją esencją. Poczujesz siebie na nowo. Poprzez oddech i powrót do ciała odnajdziesz poczucie WOLNOŚCI.

Dzięki energii kręgu, w przestrzeni serca obudzisz uśpioną cząstkę Twojej duszy. Tą cząstkę, która jest Twoją esencją, miłością i spokojem.

Po medytacji będzie czas na wspólną refleksję, w bezpiecznej przestrzeni, jeśli i ile tylko poczujesz. Dzielenie się swoim doświadczeniem z innymi pozwoli wzmocnić uczucie spokoju i równowagi i zatrzymać je w sobie na dłużej. 

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. 

Poproszę Cię o włączenie kamery przed i po medytacji, abyśmy mogli wspólnie dzielić się tą uważną i wspierającą przestrzenią. 

Ciałoświadome Medytacje to godzina przeznaczona dla Ciebie. Zadbaj o spokojną przestrzeń, słuchawki, wygodne miejsce do siedzenia. Niech nikt Ci w tym czasie nie przeszkadza.

Ciałoświadome Medytacje to bezpłatne stotkanie, stworzone z myślą o Tobie. Zaproś przyjaciół, którzy Twoim zdaniem mogą również skorzystać z tego czasu.

Jeśli pojawiają się jakieś pytania to napisz do mnie na autentycznie@martajankowska.com

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page