top of page

Ciało-świadomy Proces Transformacji

Ciało-świadomy Proces Transformacji to zaproszenie dla Ciebie do tego, aby zwolnić, wziąć świadomy wdech i z wydechem rozluźnić się w ciele. Wróć do siebie poprzez kontakt z własnym ciałem, doznania w ciele, wrażenia oraz inteligencję Twojego ciała.

Świadomy Proces Transformacji to ścieżka, dzięki której połączysz się z intuicją, poczujesz na nowo sprawczość, wzmocnisz relację ze sobą i zaczniesz budować piękne autentyczne relacje z innymi, oparte na wzajemności.

DSC08287.jpg

Twoje Ciało jest Twoim najlepszym drogowskazem. 

Pomogę Ci wrócić na najlepszą dla Ciebie ścieżkę życia.

Zapraszam Cię do Transformacji

Być może czujesz, że utknęłaś w swoim rozwoju, relacjach, karierze czy przeszłości. Może straciłaś poczucie pewności siebie, poczucie sprawczości. Przestałaś wierzyć, że możesz. Zgubiłaś drogę, w którą stronę pójść, jak postąpić. Czy i jak postawić granicę... również sobie samej. Czujesz, że nadszedł czas, aby postawić siebie na pierwszym miejscu, czy też po prostu potraktować siebie poważnie, z należytą uważnością

Pomogę Ci ruszyć do przodu w stronę życia, z którego sterem stoisz Ty sama. Ciało-świadomego życia, w połączeniu z intuicją, ciałem, sensem, a także przyjemnością i mocą.

Self care doesn't equal being selfish

Zadbanie o siebie nie oznacza bycia samolubną

Ucieleśnij swoje moce i wzmocnij granice

Ciało-świadome sesje pomogą Ci uwolnić się od strategii, które już Ci nie służą - strategie zadowalaczki, dobrej dziewczynki, zbyt samowystarczającej bohaterki, czy zmęczonej ciągłą walką aktywistki. W mojej własnej historii dotknęłam każdej z tych strategii, rozumiem ich mechanizmy i konsekwencje. Wiem, że do pewnego momentu, świetnie mi służyły, ale długoterminowo oddalały mnie od życia w pełni swojej autentyczności. Rozumiem doskonale rozterkę, pomiędzy zadbaniem o własne potrzeby i strachem przed wyrażaniem ich do świata. W trakcie pracy indywidualnej przyjrzymy się tym obszarom w Twoim życiu z uważnością, odwagą i empatią.

W bezpiecznej przestrzeni

Podczas naszej wspólnej pracy, będę Cię zachęcać do poszerzania swojej strefy komfortu, wzmacniania odwagi i rozwoju poprzez samopoznanie. Pracujemy na Twoich zasadach i Twoich celach. A ja, z uważnością i całym swoim doświadczeniem będę towarzyszyć Ci i wspierać Cię w tej podróży. Wspólnie dotkniemy Twoich pragnień i marzeń, będziemy uwalniać przekonania i bariery, które już Ci nie służą i które będziesz gotowa odpuścić. Skupimy się na pielęgnowaniu tej wersji Ciebie, która będzie pragnęła się wybudzić, po to, abyś mogła z uwagą kroczyć przez życie.

Holistyczne podejście do rozwoju

W trakcie spotkań korzystam z różnych nurtów - np. praktyk embodiment, wizualizacji, ruchu, tańca, praktyki authentic relating, podejścia skoncentrowane na rozwiązaniach, psychoedukacji z elementami duchowości i szamanizmu.

Z naciskiem na Ciałoświadomą pracę.

Twoja Ciało-świadoma praca emanuje na zewnątrz poza sesjami

Praca, którą wspólnie wykonujemy wykracza daleko poza ramy naszych indywidualnych spotkań.

Jak tylko rozpoczniesz podróż ku zmianie i swoją przygodę do sampoznania i wzmocnienia, zaczniesz dostrzegać pozytywne zmiany w wielu sferach Twojego życia. Twoje relacje zaczną ewoluować, dzięki osadzeniu w zaufaniu do wyrażania swoich potrzeb i granic. Twoje poczucie własnej wartości rozkwitnie, odzwierciedlając piękno i siłę, które w tobie mieszkają. Co najważniejsze, sama zaczniesz dostrzegać siebie jako kochającą kobietę mocy, która obejmuje swoją kobiecość z niezachwianą dumą, odwagą i miłością.

Czy czujesz gotowość do ucieleśnienia swojego największego potencjału?

Zapraszam Cię już dziś, abyś zrobiła pierwszy krok ku zmianie.

Połącz się ze swoją autentycznością, zacznij wyrażać się z odwagą, stawiać granice, które będą Ci służyć i buduj autentyczne relacje oparte na wzajemności.

Zapraszam do współpracy, jeśli:

  • Masz gotowość wyjść z 'ograniczającej głowy' i zamienić ją na prawdę płynącą z Ciała

  • Czujesz, że nadszedł czas zmian w Twoim życiu i jesteś gotowa podjąć kroki, które za tymi zmianami stoją

  • Chcesz wyjść z koncentracji na przeszłości i zacząć budować przyszłość na bazie własnych zasobów

  •  Jesteś gotowa rozpocząć nowy rozdział Twojego życia, pisany przez Ciebie, a nie dla Ciebie

  • Lubisz w rozwoju łączyć naukę z duchowością i masz otwartą głowę 

Ten proces NIE jest dla Ciebie, jeśli:

  • Chcesz, żeby ktoś inny przeszedł za Ciebie drogę do zmiany

  • I chcesz, żeby ktoś dyktował Ci co zrobić i jak się zachować

  • Interesuje Cię tzw. quick fix - czyli łatanie problemów

  • Poszukujesz czysto analitycznej drogi rozwoju i uzdrowienia

Zacznijmy od Bezpłatnej Ucieleśnionej Konslutacji

Zanim rozpoczniemy proces, chcę Cię poznać oraz chcę, abyś Ty również poczuła, że jest to ścieżka dla Ciebie.

Spotykamy się na ZOOM na ok 30 min sesje.

To czas, na zadanie pytań, ale najczęściej już wtedy pojawia się też przestrzeń na pracę.

DSC08250.jpg
bottom of page